Jak z toho ven?

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, mám dvě děti 1,5 a 4 roky. Starší syn je velmi chytrý, ale trápí mne jeho neustálé oponování, negativismus, vztekání u oblékání a hraní (ve smyslu "to nepůjde", "to neumím", i když to umí). Trvá to rok, je možné, že to souvisí s narozením mladšího syna, protože mladší neustále vyžaduje moji pozornost. Starší je od mala samostatnější, nerad se mazlí, moc nedává lásku najevo. Navíc má problémy s vyprazdňováním, což je taky problém v hlavě - nechce to dělat, nelíbí se mu to. Za ten poslední rok už to došlo do stadia, že není doma jediný den bez mého křiku, jsem od rána vzteklá, brzy vyčerpaná, štvě mne všechno a všichni. Vždy jsem byla spíš samotář, uzavřená, nemám ráda lidi. Svoje děti miluji nadevše a proto mne trápí, že se neumím ovládnout a křičím. Často doma kvůli tomu po večerech brečím. Pořád přemýšlím, kde je u mne ten problém, kde je zakopaný pes. A zda se to dá nějak napravit, aby byl doma klid a my byli šťastní
Dobry den, prochazite pomerne tezkou situaci a myslim si, ze se to resit da. Navstivte psychologa, ulevi se vam i vade rodine. Tezko rici, z ceho chovani vaseho synka prameni, muze jit i o soubeh vice veci, a pravdepodobne hraje i roli narozeni mladsiho sourozence. Potrebovala byvh o vas vedet vice, abych mohla vice rici. Jak vypada vase rodina, co tatinek - zije s vami a pokud ano, co si o situaci mysli? Atd. Klidny den, IK