jak mu pomoct

1 Počet odpovědí:
Dobry den,chteli by jsme nejak pomoct chlapci 8let.Problemy ve skole ..trapí ho jeden kluk.Nechce chodit do skole ..zacal spatne spat ..pred usinanim je nervozni.nekdy se vzbudí a nemuze pak usnout.Už se nám i dvakrat pozvracel.dekuji
Dobrý den, děkuji za dotaz a důvěru. Píšete o potížích Vašeho chlapce ve škole a doma. Chtěla bych ocenit Vaši citlivost k chlapci a snahu najít pomoc. Pokud máte pocit, že mu někdo ve škole ubližuje, doporučuji situaci řešit se školou (např. třídním učitelem či školním psychologem), to by mohlo následně vést ke zlepšení jeho celkového psychického stavu. Dotazy po internetu mají omezené možnosti, proto pokud byste měli zájem konzultovat situaci hlouběji, mohu Vám nabídnou osobní konzultaci. Vzhledem k mým možnostem nabízím případně jednorázový termín zítra od 18 hodin. Pokud byste nabídky chtěli využít, ozvěte se mi prosím (kontakt najdete na mém profilu na Známém lékaři). Či vyhledejte jiného odborníka. Přeji, aby se brzy Vaše situace vyřešila.