Dobrý deň, a v prahe nemám praktického lekára. Nakoľko som pred pár dňami ochorel tak som dnes navštívil pohotovosť. Pani doktorka mi predpísala antibiotiká a odporučila vyhľadať praktika z dôvodu že ona mi nemôže napísať PN. CHcel by som sa preto opýtať či váš tým lekárov naberá nových pacientov, či je nutná nejaká registrácia dopredu a či by som mohol v pondelok prísť. Zdravotnú poisťovňu mám VZP.
Za odpoveď vopred ďakujem.

S pozdravom
MUDr. Adriana Youngová
MUDr. Adriana Youngová
Praktický lékař, Internista
Praha
Dobrý den, od začátku března provozujeme čekací seznam na registraci, protože jsme už nedokázali zájemce registrovat průběžně. Mohl byste být registrován u nás až někdy v létě (odhadl bych červenec), pokud se zapíšete na seznam teď (nejlépe online na adrese oasys.young.co.cz). Pokud nemůžete takto dlouho čekat, budete bohužel muset hledat někoho jiného. S pozdravem - Timothy Young, manažer ordinace

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

• Vaše otázka bude publikována anonymně.
  • Vytvořte jednu jasně formulovanou otázku a buďte struční.
  • tázku obdrží specialisté na tomto webu. Nikoliv pouze jeden konkrétní lékař.
  • Tato služba nenahrazuje konzultaci se zdravotníkem. Pokud máte potíže nebo akutní problém, navštivte svého lékaře nebo pohotovost.
  • Otázky týkající se konkrétního případu ani žádosti o druhé stanovisko nejsou povoleny.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku
Použijeme ho k oznámení odpovědi. Nebude publikován online.