hygiena s vypadlou výplní

1 Počet odpovědí:
Přeji Vám dobrý den, obracím se na Vás s ohledem na reference a zároveň s poměrně nestandardním dotazem. Ráda bych si nechala udělat zubní hygienu, především jsem kuřák, káva mi také chutná a jsem si jistá, že jsem ji nikdy nepodstoupila. Nicméně mě v aktuální fázi trápí fakt, že se mi zubní kámen drolí a cítím ho na zubech. Což se mi nikdy nestalo a kromě zbarvení chrupu, jsem nikdy takový problém neměla. Každopádně jsem se chtěla zeptat, jestli je možné podstoupit zubní hygienu (zubní kámen, skvrny), přestože mám jednu zubní náhradu a u jednoho vypadlou výplň. Aktuálně čekám na volný termín u zubaře. Velmi děkuji za ochotnou odpověď. Veronika
Dobrý den Veroniko, moc se omlouvám za pozdní odpověď. Pokud Váš dotaz je ještě aktuální, tak samozřejmě dent.hygienu se zubní náhradou lze podstoupit, vypadlou výplň je lepší mít od lékaře opravenou, ale také záleží, jakého je rozsahu a je lepší, pokud je v tomto případě lékař seznámen s návštěvou u nás. Děkuji Vám za důvěru a budu se těšit na Vaši návštěvu. Mějte se moc hezky Hammerová Eva