Pribirate nove klienty? Nemohu najit dobreho zubare, je to v dnesni dobe nedostatkove zbozi, mam 5 deti i v pestounske peci a potrebuji je nutne prihlasit, samozrejme i sebe, prestehovala jsem se do havirov, tak jsme doposud dojizdeli do petrvaldu, ale jsou tam i pulrocni cekaci lhuty a kdyz nekoho z nas boli zub, nemuzem tak dlouho cekat a navic dojizdeli. Dekuji za odpoved

Zubař
14 názor
Havířov

Dobrý den, věnuji se pouze zubní chirurgii (trhání osmiček a podobně), navíc v Havířově pouze 1 den v týdnu, pacienty neregistrujeme. Bohužel problém s nedostatkem zubařů v naší republice je dlouhodobý, zkoušejte, pokud vím v Ostravě je to o něco lepší.....Bolesti by měli ošetřit ihned-žádejte po svém ošetřujícím zubaři.....Hezký den MUDr. Lenka Bialková

Zubař
40 názor

Dobrý den, děkuji za Váš dotáz, působím v Praze. Kdybyste měli zájem, neváhejte se obrátit. Pěkný den a zdravím Dr. Siedakov

Dentální hygienistka, hygienista, Zubař
2 názor
Praha

Dobrý den, nové pacienty přibírám, ale ordinuji v Praze, nikoliv v Havířově.

Stále hledáte odpověď. Položte další dotaz