Dotaz na příjem pacientu

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli přijímáte nové pacienty? Jsem z Tábora, 1 jsem se nedostavila na preventivní prohlídku a paní doktorka mě vyhodila od té doby se mi chrup strašně zhoršil a ja nebyla schopná sebrat odvahu a dojít si k zubařovi ,navíc v Táboře bohužel žádného sehnat nemůžu. Ted už to ,ale začít řešit musím,mám spousty kazu a už mi to zasahuje jak do soukromí tak i při práci.
Budu moc vděčná za Vaší odpověd a předem za ni děkuji.

bohužel máme již plný stav a další pacienty nepřijímáme, abychom stávajícím pacientům mohly zajistit kvalitní péči.
Omlouváme se, ale přijmout Vás nemůžeme. Pokud stále hledáte zubního lékaře, můžete se podívat na webové stránky oblastní stomatologické komory Č. Budějovic .

Pěkný den
S pozdravem

MDDr. Vendula Hellerová
MUDr. Michaela Mallátová Dentlaser s.r.o.

Dobrý den, děkuji za dotáz. Ano, s tímto problémem se na mě můžete obrátit. Rád Vám pomohu. Prosim, objednejte se na vstupní vyšetření na telefonním čísle, uvedeném v mém profilu. Přeji pěkný den. S pozdravem
Dr. Siedakov
nové pacienty stále přijímáme a rádi Vás přijmeme do péče. Sídlíme na Praze 5 - Stodůlkách. V případě zájmu, prosím, volejte. Děkuji.

S pozdravem...

MDDr. Petr Mochow
přijímáme nové pacienty, pro objednaní zavolejte prosím na tel. číslo ordinace AT Dent.