Dobrý večer, je mi 42, jsem z karlovarského kraje a 10 let jsem pracovala jako obchodní referent. Ž

3 Počet odpovědí:
Dobrý večer,
je mi 42, jsem z karlovarského kraje a 10 let jsem pracovala jako obchodní referent. Žádné problémy se mnou nebyly, zákazníci mě měli rádi. Firmu koupil nový majitel a nečekaně mi loni v srpnu nabídnul nižší pozici nebo výpověď - prý se tak rozhodl, důvod neuvedl. Na rozhodnutí jsem dostala jen 1 hodinu. V tom šoku jsem pdespsalal výpověď. Moc mě ranilo, že ani můj šéf se mě nezastal. Začala jsem se cítit méněcenná a bála se nové práce. Od listopadu jsem v nové práci, opět jako referent, ale jsem více ve styku se zákazníky a zjišťuji, že se jich skoro bojím. Do toho mi teď bude končit zkušební doba, takže jsem opět psychicky na dně. Doma o tom moc nemluvím, manžel je se mnou hned hotový, že jsem trapná. Netušila jsem, že mě to takhle sebere. Skoro těch 5 měsíců ani nevím, co je to radost. Žiju ve stálém strachu co bude dál. Nemohu se zbavit toho pocitu, ze mě zradil člověk, od kterého jsem to nečekala. Prosím o radu. Děkuji
Dobrý den, pro Vás by bylo nejvhodnější najít si (na internetu) regresního terapeuta, který se zabývá hlubinnou abreaktivní psychoterapií, aby Vám pomohl efektivně zpětně zpracovat to, co se stalo (náhlá výpověď, zrada šéfa, pocit méněcennosti) a také Vás zbavit Vašeho strachu. Jakmile byste se s událostmi vypořádala a vymanila se z jejich vlivu, v němž se stále nacházíte, Váš stav i pocit by se zlepšil. Je možné, že jste někdy v minulosti už zažila něco podobného (už jste někdy byla v podobných stavech - ?), v tom případě jsou Vaše reakce na události posledních měsíců zákonitě silnější (protože se sčítají se starými zážitky podobného rázu). V tom případě by bylo potřeba zpracovat i tyto starší negativní zkušenosti. Držím Vám palce.