Dobrý den, za chvíli je mi 19 a od 13ti let trpím obrovskými bolestmi břicha při menstruaci. Vždy pr

4 Počet odpovědí:
Dobrý den, za chvíli je mi 19 a od 13ti let trpím obrovskými bolestmi břicha při menstruaci. Vždy první dva dny jsem na práškách, musím si brát alespoň 2 brufeny každých 5 hodin aby bolest ustoupila jinak to bolí tak, že nedokážu ani chodit - někdy se stane, že nezaberou ani ty dva. Křeče jsou tak silné, že někdy dokonce brečím. Trpím silnými bolestmi pánve, zad a prsou, takže nedokážu normálně fungovat a chodit do školy. Taky mám průjem, trpím pocity nevolnosti a občas i zvracím. Vždy mi někdo řekne, že menstruace dokáže být hodně bolestivá a nepřijemná, ale moje bolesti jsou oproti bolestem kamarádek podle mě 10krát horší. (Nevím jestli to s tím může souviset, ale taky cítím velkou a ostrou bolest při pohlavním styku - měla jsem ho párkrát a pořád je to stejné jako poprvé) Je to normální nebo bych si měla dělat obavy, že něco není v pořádku? Děkuji za odpověď.
Určitě jděte ke specialistovi, zbytečně se trápíte a bez léčení se potíže mohou zhoršovat