Dobrý den, v únoru 2019 jsem porodila dcerku, bohužel bylo zjištěno, že mi neodešla celá placenta, k

3 Počet odpovědí:
Dobrý den, v únoru 2019 jsem porodila dcerku, bohužel bylo zjištěno, že mi neodešla celá placenta, kousek ta zůstal. Šla jsem tedy na revizi dělohy, protože tělo placentu nedokázalo vyloučit samo. Revize proběhla v pořádku, na kontrole ovšem bylo zjištěno, že cca polovina placenty která již srostla, v děloze stále zůstala. Lékaři nechtěli vyčistit celou dělohu pro případ dalšího těhotenství. Na zákroku jsem byla v dubnu 2019. Nyní ovšem 14 dní nepravidelně krvácím tmavě hnědou krev velmi malé množství, první den se mi spustila jasně červená krev, od té doby jen slabé hnědé špinění (jemné zašpinění vložky, spíše vytřu na toaletě toaletním papírem). Začíná mě pobolívat břicho. Do toho jsem si udělala těhotenský test, který mi vyšel pozitivní, velmi jasná čárka. Od porodu jsem ještě nemenstruovala, tak jsem si myslela, že teď je ten čas. Moje gynekoložka má nyní 14 dní dovolenou a zatím nejsou bolesti takové, abych jela na pohotovost. Myslíte si, že pozitivní test způsobuje ta placenta, že třeba tělo se ji snaží zbavit v rámci možné menstruace, která už by měla dojít? Mám jít rovnou na pohotovost? Jsem objednaná ke své gynekoložce až 15.7. ,do té doby se dovolenkuje. Je jasné, že pokud budou bolesti břicha sílit, pojedu na nejbližší pohotovost. Děkuji za rady.
určitě běžte na gynekol.vyš. vč. sono a ev. odběr titru hCG- příznaky jsou značně atypické