Dobrý den, v roce 2009 jsem měl pohlavní styk a tři dny po něm mě to začlo pálit v močové trubici a

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, v roce 2009 jsem měl pohlavní styk a tři dny po něm mě to začlo pálit v močové trubici a nutit pořád na záchod i v noci. Doktorka mi dala léky a přešlo to. Za rok mě to začlo znovu. Byl jsem u ctyřech lékařů a udělali mi odběry moči kde nic nenasli. Měl jsem i základní odběr krve kde se taky nic nenašlo. Jeden pan doktor mi pak dal antibiotika s wobenzimem a preslo me to na nejakou dobu, že by to měl být zánět. Koncem roku 2016 mě to začlo trapit znovu a opět sem začal citít moč v močové tribici a nucení na zachod. Šel jsem tedy k jinému urologovi a ten mi udělal kultivaci moči na ureplazmata a chlamidie ale nic se nenaslo. Dal mi léky které beru do dnes kdyz mě to začne trápit. Mohl bych byt nakažen nějakou infekci ktera se nachazí v krvi jako je HIV a ostatní nemoci. Nemám z toho vůbec dobré pocity a nevím jestli mužu se slečnou něco mít. Děkuji za odpověd
Pokud chcete se slečnou něco mít, je potřeba aby styk byl každopádně chráněný, nejvhodnější bude navštívit přednostně venerologickou ambulanci, která se zabývá sexuálně přenosnými chorobami a postoupit tam speciální vyšetření.