Dobrý den, v poslední době mívám často pocity úzkosti a začíná mi to trochu znepříjemňovat život. P

5 Počet odpovědí:
Dobrý den,
v poslední době mívám často pocity úzkosti a začíná mi to trochu znepříjemňovat život. Přibližně před 8 lety jsem měla 5x epilepticky záchvat,které vždy začal aurou kdy jsem slyšela jakoby bušení v hlavě. Taky jsem Začala pociťovat úzkost a strach z toho že se to může opakovat a zároveň jsem měla pocity jako bych byla mimo reálný svět. Po Nějaké době jsem tyto pocity přestala vnímat a byla jsem v pořádku ale před časem se vrátili. Mam strach zůstat sama doma, vejít do bazénu, jít na kolotoč, vadí mi věci které mi před těmito událostmi nevadily, hlasité zvuky, cinkání tramvaje, praní pračky, budík. Stále se kontroluji jestli náhodou neslyším bušení v hlavě a začíná mě to omezovat v normálním životě. Co mam dělat pro to aby se vše vrátilo do normálu? Ideálně do stavu spřed 8 let kdy bylo vše v pořádku, i když nevím jestli je to ještě možné, ale nechci s těmito pocity žít do konce života.
Za každou radu vám děkuji.
Práce s úzkostí je možná a věci jdou dát do pořádku, v rámci psychoterapie a možná lépe hypnoterapie se velmi dobře daří tyto nepříjemné stavy odbourat a žít opět klidný život bez věčných obav, co přijde.
Vyhledejte v okolí terapeuta, který vám bude svým přístupem ladit. Hodně štěstí.