Dobrý den, v pondělí jsem navštívila kvůli depresivním stavům specialistu, který mi dal spoustu r

4 Počet odpovědí:
Dobrý den,

v pondělí jsem navštívila kvůli depresivním stavům specialistu, který mi dal spoustu rad, jak se stavu zbavit, abychom mohli začít terapii. Antidepresiva neberu. Bohužel problém stále přetrvává, nejsem ani schopná jít do práce a nevím, jak si pomoci. Kamarád mi doporučil melatonin, je to dobrý nápad?
Děkuji
Dobrý den,
Spíše než melatonin bych zkusila přírodní kapky Bach Rescue Drops, které pacienti obvykle dobře snášejí a které jsou nenávykové.

A určitě by bylo dobré udělat test deprese a trochu se pobavit o tom, co prožíváte a co jsou příčiny stavu, který popisujte jako deprese.

Doporučuji proto vyhledat psychologa, který umí stnovit diagnozu a následně i doporučí příslušnou léčbu léky a/nebo terapiíí.
Pěkný večer

Klára Gajduškvoá