Dobrý den v krevních odběrech mi lékařka našla chlamýdie a odběry dopadly takto S CHLAMYDIE PNEUMONI

1 Počet odpovědí:
Dobrý den v krevních odběrech mi lékařka našla chlamýdie a odběry dopadly takto S CHLAMYDIE PNEUMONIAE IgA 0,88 arb.j. S CHLAMYDIE PNEUMONIAE IgM 0,36 arb.j. a norma je od 0-0,8 můžete mi prosím napsat co to znamená,protože lékařka mi dala na to antibiotika jmenovali se azitromycin sandoz 500mg a užívala jsem 2-0-0 co 24hodin 3dny a pak týden pauza a pak zase 1-0-0 co 24hodin 3 dny a k tomu probiotika ,jak teda měla lékařka postupovat postupovala správně. Pořád je mi divně a jsem unavená a slabá, pořád se mi špatně dívá připadá mi jako bych měla něco s očima rozmazaně vidím a nesnáším sluníčko venku a nemůžu se vůbec dívat proti sluníčku ani ve slunečních brýlích a navíc mě pořád pálí na hrudi a v krku a občas i svědí na hrudi i na zádech a taky mě bolí dost kolem zubů třech nahoře a dvou dole dásně až jakoby pod zubama něco nějaké nervy nebo něco je to možné že je to vše z těch chlamýdii a taky ještě mě tlačí něco v zátylku a na hlavě v zadu všude musím celou hlavu masírovat je možné že se chlamýdie rozšířili všude. Pořád kýchám a pokašlávám. Jak se má pokračovat s léčbou ,protože lékařka říkala že za 3 měsíce mám příd znova na odběry a nic víc,ale to se mi zdá divné a ještě mi zjistila alergii na mléko lékařka jestli to má vliv nevím,ale píšu to raději.Děkuji moc za odpovědi naschledanou.
Souhlasím s předchozí odpovědí,budete muset posilovat imunitní systém.Výborné zkušenosti jsou s extraktem z kordysepsu čínského,reishi a šitake. Dá se najít pod názvem Fohow Oral Liquid.