Dobry den Uzivala sem antibiotika / chemoterapeutika macmiror per os a vaginalne pak jeste jeden ge

6 Počet odpovědí:
Dobry den
Uzivala sem antibiotika / chemoterapeutika macmiror per os a vaginalne pak jeste jeden gel vaginalne
A lactofeel
Chci se zeptat zda ma nejaky ucinek na antikoncepci leverette
Zda bude antikoncepce ucinna dekuji
vaginální terapie vaši antikoncepci neovlivní, perorální Macmiror jen nepatrně