Dobrý den, už je to víc jak 3 měsíce,co mě trápí bolest na hrudi mezi prsy, bolest či ztuhlost mezi

4 Počet odpovědí:
Dobrý den, už je to víc jak 3 měsíce,co mě trápí bolest na hrudi mezi prsy, bolest či ztuhlost mezi i na lopatkach(při protažení cítím bolest) a na dotek při zmáčknutí i na zebrech ve předu i z boku a po prsy po menším zmáčknutí také blíže teda k prostredku. Když si lehnu tak cítím bolest spíše na zadech. Občas to na chvíli zmizí. Bolí to spíše při plném nadechu, a to většinou v těch zádech. Také cítím bolest i za krkem, pod klíční kosti. Když se snažím celá protáhnout tak to ve mně všude krupe ale nepomůže. Mám doma 4 měsíční miminko tudíž 4 měsíce po porodu, může to souviset s tím neustálým nošením miminka které už váží přez 7kg?v sedě sedím schrbena, a neustále se k miminku naklanim. Žádné jiné potíže nemám, zrychlené bušení srdce nebo dýchání také ne. Dodám bolest na hrudi není častá spíše mě trápí ty ostatní bolesti. Zkouším různé cviky, jak kdy se mi uleví ale jen na chvíli. Dělám i to, že si stoupnu mezi futra a snažím se podél futra narovnat ale bolí to. Omlouvám se, za takové páté pres deváté a děkuji.
Ano. Muze to mit spojitost s nošenim ditete. Bylo by vhodne navstivit erudovaneho fyzioterapeuta. Rehabilitaci.
S pozdravem Dr. Fajkusova