Dobrý den, už 2 měsíce mě trápí bolest na hrudi která se dostává všude možně byl jsem na EKG a odberech a v pořádku dostal jsem biofenac a po měsíci jsem šel znovu i stim že mám bílou barvu horního patra v ústech a v krk bílý. Dostal jsem znovu biofenac a rehabilitace s elektroléčbou, které se vzhledem k dnešní situaci odložili.
Nyní mám stále bolesti hrudi, 2dny po sobě průjem a jazyk žlutý a měkké patro žluté a část dásní bílou s krkem.
Prý to všechno samo odejde říkal můj doktor, ale stále žádné zlepšení. Nevite co by mi mohlo takto doma pomoct a co to všechno může být? Je mi 20 let a nikdy jsem nic podobného neměl, ale nechci teď furt chodit za doktorem.
Je potřeba řešit situaci s lékařem, tohle za vás internet nevyřeší. Určitě jděte jednak k zubaři, ten vyloučí některá onemocnění, např. se může jednat o kvasinkovou infekci. Pak určitě k praktickému lékaři, který vás odešle na kardiologii. Je lepší situaci řešit, než se doma bát. Strach není dobrý rádce. Přeji hodně zdaru.

Nechal jste si udělat i odběry na vyloučení COVID-19? Dle jedné známé,co řeší čínskou medicínu,jim dr.který je školil říkal, že jedním z příznaků může být i žlutý povlak na jazyku, že když v Číně neměli dost testů, vyšetřovali právě i jazyk. A toto byl jeden z varovných příznaků.Berte to jako info, které se ke mně dostalo,tak pouze předávám. Ale i český dr.Škach byl proslulý tím, že onem.pac.určoval dle stavu jazyka.