Dobrý den. Tíží mě taková myšlenka, představa o vypínač i v mé hlavě. Občas si říkám, že by to bylo

4 Počet odpovědí:
Dobrý den.
Tíží mě taková myšlenka, představa o vypínač i v mé hlavě. Občas si říkám, že by to bylo tak snadné a ulevujici-udelat cvak a vypnout to, ty emoce, city. A najednou by bylo vše lepší. Prostě se vzdát a odejít. Bojím se te touhy zmáčknout vypínač. Protože moc dobře vím, že nejsem člověk, co se jen tak vzdá. Jsem schopna bojovat, rvat se jako lev. Akorát to umím jen ve věcech k ostatním. Co když ta touha zmáčknout to bude silnější než já? Co když nad tou silnou touhou nezvítězí ani me nejvetsi životní dny, cíle a ani lidé, pro které stojí za to žít. A prostě cvaknu, vypnu. Vzdám se a odejdu. Bez boje. Bez emocí. Bez duše. Přestanu existovat. Už nebudu.
Dobry den,
Co popisujete zni velmi smutně a tíživě. Urcite na to nemusíte být sama. Zkuste prosim co nejdříve vyhledat pomoc psychologa formou osobního setkání. Připadně můžete 24 hodin denně telefonicky kontaktovat Linku důvěry nebo osobně, bez předchozího objednání, navštívit centrum krizové intervence RIAPS.
Držím palce
Srdečně
Kg