Dobrý den, ta kyselina hyaluronová pomůže kolenu zbavit se bolestí a nebo jen tak za 1200kč promaže

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, ta kyselina hyaluronová pomůže kolenu zbavit se bolestí a nebo jen tak za 1200kč promaže podobně jako jakákoliv tekutina?...nejsou to vyhozené peníze?...a váš názor na Medrolové inkce...ty sice pomohu od bolesti, ale ničí prý kosti a hrozí že se po čase rozpadnou...osteoporoza atd...
aplikace kyseliny hyaluronové může změnit reologické vlastnosti kloubní tekutiny - ovlivnit "klouzání" kloubních ploch, tím pak dojde k redukci kloubních potíží pacienta. efekt je ale
dočasný. aplikace kortikoidu do kloubu - indikováno jen tam,
kde jsou výraznější příznaky zánětu v kloubu, a jako součást
komplexní terapie, opakování aplikace kortikoidu je vhodné
jen několikrát do roka, s delšími časovými odstupy .