Dobrý den, sháním anglicky mluvícího dětského psychologa pro psychologicko-pedagogicke vyšetření spojené se vstupem do školy. Mohl by mi někdo poradit na koho se přímo obrátit prosím? Ideálně lokalita Praha 2/3/10. Děkuji za pomoc
Dobrý den, je mi to moc lito, ale mam zcela plno. Dětského klienta, dítě předškolního věku, je nutné vyšetřit v dopoledních hodinách. Pracuji i soboty a neděle a stejně nejde vyhovět všem potřebným. Navíc správně by toto vyšetření mělo být z pedagogicko- psychologické poradny a zde serveru známý lékař jsou kliničti psychologové. Držím pěsti. Hezký den. Jana Woleská

Dobrý den, kolega PhDr. Martin Dlabal, PhD. je anglicky mluvící psycholog na Praze 2, zkuste jeho.
Hezký den, Lebdušková
Dobrý den, pokud má být výsledek psychologického vyšetření použit pro vstup dítěte do školy, musí mít razítko z Pedagogicko-psychologické poradny. Nicméně vím, že se lze domluvit s ped-psych.poradnou, že akceptuje vyšetření provedené jinde a oni pak napíšou zprávu pro školu vyplývající z tohoto vyšetření.
Já sama vyšetření školská nedělám, jsem opravdu klinický psycholog a k tomuto se necítím být kompetentní.
S pozdravem
Pavla Volfová