Dobrý den, sháním anglicky mluvícího dětského psychologa pro psychologicko-pedagogicke vyšetření spo

3 Počet odpovědí:
Dobrý den, sháním anglicky mluvícího dětského psychologa pro psychologicko-pedagogicke vyšetření spojené se vstupem do školy. Mohl by mi někdo poradit na koho se přímo obrátit prosím? Ideálně lokalita Praha 2/3/10. Děkuji za pomoc
Dobrý den, je mi to moc lito, ale mam zcela plno. Dětského klienta, dítě předškolního věku, je nutné vyšetřit v dopoledních hodinách. Pracuji i soboty a neděle a stejně nejde vyhovět všem potřebným. Navíc správně by toto vyšetření mělo být z pedagogicko- psychologické poradny a zde serveru známý lékař jsou kliničti psychologové. Držím pěsti. Hezký den. Jana Woleská