Dobrý den, rád bych znal názor odborníka na současný stav níže charakterizované osoby. - vykání t

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, rád bych znal názor odborníka na současný stav níže charakterizované osoby.

- vykání těm nadřízeným, kterým se normálně tyká. Až po 2 týdnech mě kolegové inspirovali jim tykat také, aby to nebylo divné.
- párminutové výčitky svědomí při nevykání manažerům, i přesto, že jim kolegové tykají.
- strach z navazování kontaktu s druhými lidmi, výhradně ženami.
- neustálé doufání, že se nic v životě nepokazí/nezhorší/nepo*ere..
- Udržování vlastního sebevědomí tím, že jsem finančně zajištěný a oddaluji se sociálnímu dnu (lidé bez domova, závislí na drogách).
- žiji rok stylem práce/spánek za účelem šetření finančních prostředků z důvodu koupě RHD vozidla, jen protože je vyjímečné, a nikdo v okolí jej nevlastní.
- Strach z pořízení pračky, i když mám finanční prostředky. Důvod je takový, že si to neumím zapojit a raději si jezdím prát na pracoviště.
- Velmi špatné navazování očního kontaktu, výhradně s osobami, které se mi líbí (ženy).
- Velmi špatné chápání ironie, zejména také velmi často mám doplňující otázky na něco, co autor myslel jako vtip a byl všemi pochopen, jen mnou ne.
- Neustálý strach v práci, z toho, že mě potrestají za špatné/nedostatečné výsledky. Když jsem zavolán do kanceláře, okamžitě si představuji své propuštění.
- představa nejlepšího pocitu na světě je noční projížďka ve vysněném vozidle po prázdné dálnici s oblíbenou hudbou, kterou navíc nikdo v okolí neposlouchá.
- Neustálé skládání rubikovy kostky/hraní si s propiskou, atd.. z důvodu nezaměstnanosti jinou činností
- Zájem o švédský jazyk, i přes jeho nepoužitelnost pro mě.
- Neúspěch navázání bližšího přátelství s nikým jiným, než s k přáteli mého dětství.
- Pocit maximálního uspokojení při běžném poslouchání hudby v soukromí.
- Velmi zvláštní pohyby a gestikulace
- Vysoce intelektuálně vyspělé vyjadřování na úrovní vysokoškolského profesora, a to už od 8. třídy základní školy.
- Znalost anglického jazyka na úrovni rodilého mluvčího i přesto, že jsem se anglicky v životě neučil a jen ji odposlouchal od videí.
- Neustálé argumentování bez konce, jsem schopen o věci diskutovat dokekonečna, dokud druhá osoba nevykazuje nezájem ve vyšší míře, jinak stále pokračuji.
- Absolutní nezájem o sexuální kontakt se ženami. - 100% asexualita
- Velmi nevyrovnaný stravovací režim, (1/2/3)x denně podle nutnosti jíst/hladu.
- O volně chodím spát dle potřeby, většinou velmi pozdě nad ránem.
- Jsem fascinován produkty, které se v mém okolí nevyskytují (například hrníček s motivem lega/rubikovy kostky, peněženka s motivem Eura/dolaru), vozidlo s volantem na druhé straně.
- Opravdu velmi mě mrzí situace po nalezení neshody s diskutujícím, až iritující potřeba prominutí od druhé osoby při mém pochybení(i po hodině se omlouvám, dokud mi osoba verbálně nepromine).
- Při jakékoliv netradiční situaci velmi vysoká úroveň stresu a strachu, že se nedostanu z místa domů/neodstraním nepojízdné vozidlo z vozovky/nevyřeším životní situaci.
- Při chůzi lesem téměř maximálně přivřené oči ze strachu jejich propíchnutí větvemi.
- Lhání ve společnosti v sexuální oblastech za účelem udržení si současného respektu v kolektivu a nepůsobení divného chování.
- Hraní té stejné počítačové hry po dobu 13 let, a to i přesto, že je v současnosti méně a méně populární a má oblíbené nástupce.
- V životě jsem se napil 2x alkoholu pouze z donucení, po jeho konzumaci se mi okamžitě chtělo zvracet, naštěstí jsem to udržel. (velmi ale velmi těsně).
- Neustálé doufání v jednoduchý život s velmi nízkými cíly. (vlastní vysněné vozidlo, telefon s hudbou, průměrný počítač a občas televize je dostačující).
- Strach z řešení běžných situací, například jít k obvodovému lékaři/zubaři na preventivní kontroly, z důvodu současného naprosto bezproblémového zdravotního stavu.
- Teď mi začala trochu vibrovat spojka a já mám velmi vysoký strach z toho, že musím závadu diagnostikovat a naplánovat servis, a že se mi to nepovede.
- Neustálý stres z okamžité nepojíznosti vozidla na cestách, jezdím v rozmezí pouze 2 - 3,5 tisíce otáček za minutu, a snažím se dokonale řadit.
- Uvažování o firemních odvozech za účelem ušetření více peněz pro vysněný vůz a vyhnutí se běžným servisním nákladům.
- Vlastní vědomí o tom, že žiji formu života práce/spánek už po dobu 1 roku, a plánuji to tak mít i další 2.
- Velmi naivní, při rozhovorech si ze mě každý může dělat srandu v různých oblastech, která by každému přišla jasná, jen já tomu naprosto věřím a ptám se na podrobnosti.
- Absolutní nezájem o kulturní záležitosti, při návštěvě rotundy ve Znojmě mě zaujala odlehlá oblast směrem na jih, kde byl nad řekou les s loukou. Na té louce bych si lehnul a poslouchal hudbu
klidně 3 hodiny v kuse.
- V rodné vesnici se chodím v létě v nočních hodinách (1:00 - 2:00) projít na místní fotbalové hřiště, lehnu si do trávy a poslouchám hudbu X hodin s uvažováním a přemýšlením nad abnormálními
životními situacemi, které nemohou nastat.
- Potíže se spánkem, věci, které normální lidi neslyší, slyším a způsobí že nemohu spát. Vždy usínám v průměru 2 hodiny.
- Nejlepší obhájení maturitní práce na škole v historii.
- Každý den se průměrně 1 hodinu dívám na youtube na videa, kde jsou natočené záběry z kamer z vozidel, které zabírají nepříjemné sitauce na silnicích, za účelem jim předejít v budoucnosti. Už
to sleduji denně hodinu po dobu půl roku.
- Při nějakém pádu osoby v mé blízkosti se leknu a velmi vážně reaguji na to, co se dotyčnému stalo, místo toho ostatní se začnou velmi intenzivně smát, protože jim to přijde vtipné.
- Během posledních 7 let jsem neonemocněl, ani nachlazení, vůbec nic.
- Když přijdu do práce, tak si zbytečně umyji ruce a zbytečně se vysmrkám, ikdyž nemám vůbec potřebu, nevím proč.
- Menší šikana na ZŠ (nič vážného, protože jsem fyzické napadání ignoroval společně s bolestí, tak to agresory nebavilo). Spíše schovávání věcí, které jsem na začátku hodiny začal hledat,
dokud jsem je nenašel, bez ohledu, jestli je v přítomnosti kantor.
- denně chodím po místnosti v mém bytě a hovořím si aktuální skutečnosti a nahlas nad nimi přemýšlím. (5 minut, někdy více).
- Muž, 20 let, silná podváha.
Dobrý den,
díky za dlouhý a detailní popis. Troufla bych si tipnout, že jste neuvedl, že máte také vysoce nadprůměrné IQ, dokážete hravě vyřešit složité matematické úlohy a logické záhady, které jiní řešit neumí a ani nechápou zadání. Je Vám možná vlastně docela dobře (až nejlépe) o samotě a máte druh humoru, kterému jiní lidé nerozumějí. Vaše exaktní a strukturované myšlení je něčím, co Vás od společnosti jiných lidí vlastně izoluje. Vy často nerozumíte světu "mainstreamu" a oni zase tomu Vašemu. Pokud to tak je, vězte prosím, že osobností, které mají podobné charakteristiky, není ve společnosti zase až tak málo, jak by se mohlo zdát a trápí se podobně jako Vy. Zkuste najít psychologa - terapeuta, ke kterému budete mít maximální důvěru a budete s ním nebo s ní moci mluvit svobodně a otevřeně. Možná se nemusíte přizpůsobovat většinovému vnimání "normálnosti", ale přesto můžete žít spokojeně a hlavně přimout sám sebe tak, jak jste.
Zveme vás na návštěvu: Individuální psychologická konzultace, 55 min. (cena včetně důvěrné písemné zprávy pro klienta a 21% dph) - 1 850 Kč
Návštěvu si můžete objednat přes portál Známylékař.cz. Použijte tlačítko Objednat se.