Dobry den Pulzujou mi lytka až škubou schudli mi končetiny nohy ruce, pali mě kosti boli mě kosti. Střidave chvilkove bolesti z pichanim v kostech hlavně nohy mužete mi někdo prosim poradit take mam diagnostikovanou tetanii a panickou poruchu. Děkuji
Dobrý den. popisujete přiznaly nemocí, a zároveň sdělujete co máte diagnostikováno (nepíšete kdo vám to diagnostikoval, ani o tom, že se léčite ) Píšete, jestli vám může někdo poradit. Samozřejmě poradit vám někdo může, jen nespecifikujete v čem chcete poradit. Doporučuji vám obrátit se osobně na svého praktického lékaře a všechno s nim probrat v osobním rozhovoru.

Vaše příznaky vypadají spíše na fyzické než na psychické onemocnění. Byl/a jste za praktickým lékařem k vyloučení somatického onemocnění? Jestli ano, prošel/la jste vyšetřením a somatickou nemoc máte vyloučenou, tak Vám doporučuji kontaktovat psychologa zaměřeného na psychosomatiku. Občas psychika dokáže vytvořit fyzické příznaky, vždy je ale prioritní s takovými příznaky před psychologem navštívit lékaře.

S pozdravem
Mgr. Klára Pešková
velmi rád bych Vám pomohl, ale příznaky, které popisujete vyžadují spolupráci odborníků odborného, komplexního zařízení. Obraťte se prosím na jakoukoli psychosomatickou kliniku.

kromě přísunu magnesia a vápníku do organismu, jak vám doporučil lékař, je vhodné být v péči lékaře a konzultovat s ním svůj stav.. Dále je vhodné upravit životosprávu a vhodně jíst, omezit stres a stresové situace, naučit se vhodně relaxovat a dobře a řádně spát. S tím vším, včetně situací paniky, Vám rád pomůže psycholog či psychoterapeut, pokud se na něj obrátíte.

Držím moc palce, ať je brzy lépe,

Stanislava Ševčíková