Dobry den Pulzujou mi lytka až škubou schudli mi končetiny nohy ruce, pali mě kosti boli mě kosti. S

4 Počet odpovědí:
Dobry den Pulzujou mi lytka až škubou schudli mi končetiny nohy ruce, pali mě kosti boli mě kosti. Střidave chvilkove bolesti z pichanim v kostech hlavně nohy mužete mi někdo prosim poradit take mam diagnostikovanou tetanii a panickou poruchu. Děkuji
Dobrý den. popisujete přiznaly nemocí, a zároveň sdělujete co máte diagnostikováno (nepíšete kdo vám to diagnostikoval, ani o tom, že se léčite ) Píšete, jestli vám může někdo poradit. Samozřejmě poradit vám někdo může, jen nespecifikujete v čem chcete poradit. Doporučuji vám obrátit se osobně na svého praktického lékaře a všechno s nim probrat v osobním rozhovoru.