Dobry den, prosim Vas o pomoc s mou zivotni situaci. Je mi 26 let a mam za sebou uz spoustu zkusen

5 Počet odpovědí:
Dobry den, prosim Vas o pomoc s mou zivotni situaci.
Je mi 26 let a mam za sebou uz spoustu zkusenosti. Cestoval jsem nekolik let po Svete a take jsem pracoval na ruznych mistech. Problem je zrejme s mou minulosti ve ktere jsem byl sikanovany spoluzaky a od rodicu se mi take tolik lasky nedostavalo, jelikoz ji smerovali vice na meho bratra. Mam velke potize, udrzet si s nekym delsi kontakt a tak se citim velmi casto osamocen. Nedokazu si najit nove pratele. Dostal jsem se do stadia, kdy uz nedokazu mit radost ze zivota. Citim se jako bych uz vse zazil a zustal sam. Je to velmi demotivujici pocit, ktery me odrazuje, od smichu od srdce a byt pozitivnim clovekem. Drive, hlavne na cestach jsem nesl samotu velmi tezce, nekdy jsem myslel i na to nejhorsi, ale z toho jsem se vicemene dostal a ted uz to tak emocne neprozivam. Citim se, jako kdybych ztratil motivaci do zivota. Stal se ze me z velke vetsiny negativni clovek, ktery se ale chce zmenit, jen to pravdepodobne nedokaze sam. Velmi casto premyslim, hlavne kdyz se citim osamocen, ze by mi mohl pomoci pes, ale nerad bych pred necim utikal, protoze vim, ze byse to urcite vratilo.
Byl bych Vam moc vdecny za napsani par radku od zkuseneho/ne psychiatra/icky.
Mockrat dekuji
Dobrý den.
Je moc dobře , že si své rozpoložení uvědomujete a chcete ho změnit. Někdy pomůže i maliičkost-kamarádi, pejsek, jak vás už napadlo.. Ale ta podstata osamocení tam zůstává-někde uvnitř.. Možná potřebujete někam patřit, mít pocit smysluplnosti života.. Zkuste se na to zaměřit-chodit mezi lidi, neizolovat se., mít něco, co vals baví.A třeba hledat i nějakou přítelkyni.. Jinak více pomoci je možné při sezení, na terapii. Je možné, že může jilt o lehčí formu deprese. Pokud budete chtít, ráda vám nabídnu sezení.. Johana Kroupová