Dobrý den, prosím o Vaši radu. V lednu jsem onemocněla zápalem plic a hned po dobrání antibiotik se

3 Počet odpovědí:
Dobrý den, prosím o Vaši radu. V lednu jsem onemocněla zápalem plic a hned po dobrání antibiotik se u mě vyskytnul ,, podivný'' třes nohou , který mě nedovolil vůbec spát. Přikládala jsem to bolesti krční páteře, protože jsem asi 14 dní ležela vzpřímeně kvůli nemoci a úmornému kašli. Byla jsem u neuroložky, která nic neshledala zvláštního jen , že mám hrozně ztuhlou krční páteř a krom rehabilitací mě poslala za psychiatrem pro antidepresiva. Kvůli koronaviru jsem se samozřejmě nikam nedostala, jen jsem byla na odběr krve(ta byla v pořádku) a ještě jsem se objednala k fyzioterapeutce, která mě řekla , že mám hodně přetíženou krční páteř a nemyslí si , že by to bylo psychického rázu. Ke všemu pohyb , jakkékoliv cvičení i např.joga na krční páteř mě celý stav zhoršuje, hlavně nohy a třes v nich nejvíce v noci. Připadám si jako hypochodr, mám pořád velké bolesti zad, v podstatě nemohu nic pořádně dělat, cítím se na 60 let a to je mi 35 let. Mám dvě malé děti a měla bych být v produktivním věku a přitom jsem na odpis. Nevím , zda je to skutečně psychického rázu anebo to nemůže být nějaká nemoc (Roztroušená skleroza, plicní chlamydie, alergie na lepek a já nevím co všechno) myslím, že se mi toho motá v hlavě dost, že tím pádem je to začarovaný kruh - mám úzkosti ze svého zdrav.stavu anebo je původ psychický. Nikam se na vyšetření nedostanu a doma se zkouším vše možné. Jím zdravě, medituji, snažím se cvičit, i když je mi vždy po tom hůře , užívám bylinky, ale nejhorší jen ten každodenní třes . Někdy je slabší, když cvičím tak silnější. Je to již tři měsíce a už jsem ze své situace zoufalá. Chci se cítit zase zdravě a fungovat a hlavně se pořádně vyspat. Děkuji za jakkoukoliv Vaši radu.
Nevím, odkud jste, ale chce to zkušeného neurologa, který důvod i léčbu nalezne nebo Vás naopak uklidní, že o nic vážného nejde, pochopitelně to může být i psychosomatické.
Dopisem s radou se to bohužel nevyřeší.