Dobry den,prosím o radu ohledně mého problemu.Tri roky dochazim k lekari skrz nespavost,ráno se prob

1 Počet odpovědí:
Dobry den,prosím o radu ohledně mého problemu.Tri roky dochazim k lekari skrz nespavost,ráno se probouzim boli mne cele telo,mám silnou migrenu a vše se stupnuje,sotva vidim na oci jak mne boli a stipou.Vystridala jsem hromadu leku na uklidneni i na spani po čase bez účinku bohuzel.Mam za sebou vysetreni i hospitalizaci na neurologii lumbalni punkci vše v poradku.Jsem objednána do spankove laboratore i k psychiatrovi jenže vše až za mesic až dva i když jim zoufalstvym brecite,ze jste uplne vycerpani nikdo nebere ohled.Krevni testy mám taktéž v poradku a jediné co mi zjistili je astma v pocatku na které vdechuji leky a mám chodit na rehabilitace nejblizsi termín za mesic.Bohuzel už jsem ve fázi,kdy sotva stojím na nohou,únava hrozná brni ruce,nohy a sefka v praci mi dá zřejmě výpověď,jelikož nezvladam ani úvazek na 4h.Dojit pro mne par metru či umyt nadobi a běžné dóm.prace jsou u mne nad lidsky vykon.Stresove období nemam jednoduse citim ze mě telo potrebuje poradny spanek a bude dobre jen už nevím co delat na koho se obratit.Zrejme mne lekari berou jako hypochondra nebo už tomu opravdu nerozumim.Budu vám moc vdecna za jakoukoliv radu či pomoct.
Dobrý den, myslím, že jednou z cest k ozdravění Vaší duše, porozumění a možná ztišení bolestí i chybějícího, nejen léčivého spánku, je psychoterapie. Přeji vše dobré! Markéta Řeřichová
Zveme vás na návštěvu: Individuální psychoterapie - 1 200 Kč
Návštěvu si můžete objednat přes portál Známylékař.cz. Použijte tlačítko Objednat se.