Dobrý den. Před dvěma týdny mi bylo zavedeno tělísko jaydess. Od té doby denně špiním, s tím jsem al

3 Počet odpovědí:
Dobrý den. Před dvěma týdny mi bylo zavedeno tělísko jaydess. Od té doby denně špiním, s tím jsem ale počítala. Bohužel ode dne zavedení mám i bolesti v podbřišku, pánve, kříže (V posledních pěti dnech jsem brala antibiotika na zánět dělohy, ale beze změny). Zároveň mě trápí nepříjemné psychické stavy (neustálý pocit vnitřního napětí, neadekvátní reakce..) kvůli kterým jsem již před časem vysazovala i klasickou hormonální antikoncepci a poté jsem pak byla zase v pořádku. V posledních dnech se přidaly i bolesti hlavy. Je toto normální a přejde to? Osobně si myslím, že mi tělísko příliš nesedlo. Děkuji
Bohužel může to být doprovod této antikoncepce. Zkuste ještě 2 m vydržet, pokud to nebude lepší nechte si tělísko vytáhnout