Dobrý den paní magistro, trápí mě nespavost a s ní spojené psychické problémy. Jsem studentka vysoké

8 Počet odpovědí:
Dobrý den paní magistro, trápí mě nespavost a s ní spojené psychické problémy. Jsem studentka vysoké školy a pravidelnou terapii si z finančního hlediska nemohu dovolit. Bylo by možné se k Vám objednat alespoň na krizovou intervenci případně získat kontakt na dalšího terapeuta pracujícího na pojišťovnu? Problém je momentálně akutní a potřebuji ho řešit co nejdříve. Děkuji a přeji hezký den
Dobrý den, nejdříve jdete ke svému praktickému lékaři, sdělte mu svoje potíže a požádejte o doporučeni k psychologu , který spolupracuje s vaší pojišťovnou. Přeji úspěch a hodně štěstí. Zvládnete to. eb