Dobrý den pane doktore,chtěla jsem se zeptat,léčím se s rakovinou a po chemoterapiich mám dost vydit

2 Počet odpovědí:
Dobrý den pane doktore,chtěla jsem se zeptat,léčím se s rakovinou a po chemoterapiich mám dost vyditelné vrásky a rýhy.Mohu podstoupit po těchto aplikacích botox.Jsem již skoro rok po poslední chemoterapii a nyní podstupuji biologickou léčbu Avastinem.Děkuji za vaši odpověd.
Dobrý den. Ano můžete. Botulotoxin se v případě kosmetické korekce vrásek používá v tak malém množství, že v případě vašeho proběhlého onemocnění nemá vliv na celkový zdravotní stav, ani nevyvolává žádné nežádoucí interakce. Váš typ onemocnění není ani zmíněn v příbalovém letáku jako kontraindikace aplikace. Přeji hezký den. Dr. Otakar Lucák, Laser Esthetic Praha