Dobrý den. Od včerejšího dne mám problém s močovým ústrojím. Bodava občasná bolest v penisu a také v

2 Počet odpovědí:
Dobrý den. Od včerejšího dne mám problém s močovým ústrojím. Bodava občasná bolest v penisu a také ve varlatech. Doktorka mi řekla že mám pít URL čaj tak 3-4 litry a kdyby něco tak v pondělí volat. Chci se zeptat, jaká je léčba? Věk 36.Dekuji za odpověď
Dobrý den
Vzhledem k těmto potížím je vhodné navštivit urologii, nechat se vyšetřit a vyšetřit moč. Velmi pravděpodobně půjde o infekci močových cest a tedy nutné její zaléčení / ATB, tekutiny /
Hezký den Tomáš Novotný