Dobrý den. Od včerejšího dne mám problém s močovým ústrojím. Bodava občasná bolest v penisu a také ve varlatech. Doktorka mi řekla že mám pít URL čaj tak 3-4 litry a kdyby něco tak v pondělí volat. Chci se zeptat, jaká je léčba? Věk 36.Dekuji za odpověď
Dobrý den
Vzhledem k těmto potížím je vhodné navštivit urologii, nechat se vyšetřit a vyšetřit moč. Velmi pravděpodobně půjde o infekci močových cest a tedy nutné její zaléčení / ATB, tekutiny /
Hezký den Tomáš Novotný

Vážený pane, nejspíše půjde o infekci v dolních močových cestách, důležité je bakteriologické vyšetření moče a následně cílená antibiotická léčba. Do výsledku vyšetření sexuální aktivita pouze s ochranou. Problém řeší ambulantní urologové.
Zdravím. Dr. Poduška