Dobrý den, od puberty mám problém s těles. zápachem. Hlavně při drobném stresu lidé v mé okolí téměř

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, od puberty mám problém s těles. zápachem. Hlavně při drobném stresu lidé v mé okolí téměř pernamentně otevírají okno. Zkusl jsem toho dost (různé anitpersp. a deodoranty včetně Dricloru, Merino oblečení, antipe electroperspirant), vše pouze s malým poz. dopadem na odér. Kontrola u prak., ORL, Endikrinolg. ,RTG plic - vše v normě (včetně hyg. a stravov.). Kožní radila už jen botulotoxin. Nevíte o nějakém specialistovi na tuto problemtaiku či jiném nápadu na řešení? Zaujala mě myšlenka transp. bakterií, provádí se už i v ČR?
Dobrý den, pokud se i nadměrně potíte, mohl by botox v aplikaci v místech, kde se nejvíce potíte velmi pomoci. Aplikace se ale musí za určitý čas opakovat. Tím by se mohl velmi redukovat i pach, který pocení provází.
Chápu Vás, je to velmi nepříjemné. O botoxu popřemýšlejte. O uváděných bakteriích jsme zatím nic neslyšel. Jde o problematiku kožního mikrobiomu, jeho složení, hygieny, stravy....
S pozdravem