Dobrý den. Nyní jsem ve 31 tt. Asi před 14 dny jsem měla osklivy sen o hřbitově a od té doby mám poř

2 Počet odpovědí:
Dobrý den. Nyní jsem ve 31 tt. Asi před 14 dny jsem měla osklivy sen o hřbitově a od té doby mám pořád v hlavě myšlenku, že až bude malému rok něco se stane. Nevím jak se toho zbavit. Vím že je to jen v hlavě nic víc ale nedokážu na to přestat myslet. Nedokážu se ani radovat a těšit protože se bojím že to bude na chvíli. Jak se toho zbavit? Děkuji moc už jsem zoufalá. Vzbudím se a hned na to myslím
Dobrý den, v těhotenství jsou živé sny i noční můry celkem běžnou záležitostí. Proto věřím, že Váš sen byl pro Vás možná děsivý a teď se nemůžete zbavit utkvělé myšlenky, která po tomto snu zůstala.
Doporučovala bych výklad snu v rámci psychoterapie, třeba byste přišla na úplně jiný pohled, význam, pochopení snu, než jak se teď zdá.
Do určité míry je v těhotenství v pořádku mít obavy o sebe, miminko, rodinu, ale byla bych ráda, kdybyste pro sebe našla pomoc, aby Vás to neobtěžovalo dál.
Přeju hodně štěstí.
Markéta Jarolímková