Dobrý den, někdy zhruba v prosinci jsem po sedmi letech vysadila antikoncepci. MS se dostavila vč

6 Počet odpovědí:
Dobrý den,

někdy zhruba v prosinci jsem po sedmi letech vysadila antikoncepci. MS se dostavila včas, potom jsem cca dva až tři měsíce vůbec nemestruovala. Doktor mi píchl vyvolávací injekci a za 14 dní přišla MS. Teď už se mi zase dva měsíce MS nedostavila. Chvíli jsem pila kontryhelový čaj a jeden den jsem měla lehounký načervenalý výtok, jinak nic víc. Chci se zeptat, zdali to je normální a mám čekat. Injekci znovu nechci. Prášky jsem přestala brát právě z důvodu, abych do sebe zbytečně netlačila hormony. Popřípadě jestli mi můžete poradit, jak MS vyvolat přírodní cestou. Děkuji!
Dobrý den. Nevím v jakém jste věku, ale obecně bez kontracepce je první myšlenkou možné těhotenství. Pokud ne, pak hormonální dysbalance . Každopádně navštivte co nejdříve svého gynekologa.