Dobrý den. Může toto být nějakým příznakem nádoru? Stává se to jen ráno - cestou na autobus se jako

1 Počet odpovědí:
Dobrý den. Může toto být nějakým příznakem nádoru? Stává se to jen ráno - cestou na autobus se jako kdyby ''motají nohy'', zkrátka jako kdyby nejistá chůze, ale děje se to jen ráno vždy cestou na autobus. Poté už vůbec, přes den ani nikdy nic. Zda už to není podmíněné i myšlením na onou věc. Mohlo by se o něco jednat nebo o něco jiného? Mockrát děkuji za odpověď. Hezký den.
Dobrý den,
otázky nádorových onemocnění jsou vždy problematické, v tomto případě bych každopádně doporučoval vyšetření lékařem (už jen ať máte jistotu, nicméně z Vašeho popisu to zní nepravděpodobně, že se jedná o nádorové onemocnění) z oboru neurologie, případně rehabilitace, kteří vyloučí možnost nádorového onemocnění a budou schopni Vás případě dále přeposlat k specialistovi, který tyto obtíže vyřeší.
S pozdravem
Mgr. Petr Šádek