Dobrý den,můj známý je včelař už 50let,tak mám od něj propolis a tím vyplachuji ustní dutinu,kde mám

7 Počet odpovědí:
Dobrý den,můj známý je včelař už 50let,tak mám od něj propolis a tím vyplachuji ustní dutinu,kde mám vytržené 2 zuby po sobě,narušený nerv,tlak v dásni,je tento výplach pšípustný?Děkuji za info,H.
Dobrý den, určitě není vhodné vypalchovat přímo po extrakci a radši bych i pote propolis zkonzultovala s dr., který extrakci delal. nevíme hojení a reakci, takze radši se poptat tam. Ať se dobře hojí!