Dobrý den, můj táta je několik dní natekly.. Doslova... Hlava, břicho, nohy.. Nemá vidět kotníky.. P

7 Počet odpovědí:
Dobrý den, můj táta je několik dní natekly.. Doslova... Hlava, břicho, nohy.. Nemá vidět kotníky.. Pořád jen leží. Když vstane, tak se hned zadýcha.. Má dušnost.. Pořádně teď ani nejí, nekouří.. A nemá ani sílu jít do vany.. Měli jsme jet dnes do Sokolova ale zase nikam nechce, ani záchranku zavolat nechce.. Je tvrdohlavy.. Ale máme o něj hrozný strach.. Bylo mi řečeno že to může být od srdce, ledvin... Prosím.. Poraďte... Děkuji
Dobrý den, dle popisu se jedná o akutní zhoršení chronického srdečního selhávání, příčina by mohla být i v nedostatečnosti ledvin - močí běžné porce? Tak či onak je to život ohrožující stav, jakékoliv další čekání zvyšuje riziko úmrtí, volejte 155 ihned!