Dobrý den, můj syn byl zneužíván nevlastním otcem, utekla jsem od nej . Muj syn je dospělý, ma tri d

3 Počet odpovědí:
Dobrý den, můj syn byl zneužíván nevlastním otcem, utekla jsem od nej . Muj syn je dospělý, ma tri deti, pomočuje se, nosí pleny na noc. Když se ho manželka v noci chce dotknout, div jí nezlomi ruku. V podvědomí je stále obtěžován. Ma záchvaty, vyšetření bylo negativní. Co s tim? Dekuji
Dobrý den,
i z takto stručného popisu lze usoudit, že Váš syn prožil velké trauma. Přesto je zjevně schopen fungovat tzv. "normálně" - má ženu a děti. Bude zřejmě motivovaný na sobě pracovat.
Mohla by mu pomoci terapie, nejspíše zřejmě analytického typu nebo humanistická terapie. Zřejmě to ale bude dlouhý proces. A bude potřeba pečlivě vybírat - je hodně důležité, aby mohl mít k terapeutovi nebo terapeutce velkou důvěru.
Držím palce
Srdečně
Klára Gajdušková