Dobrý den, můj gynekolog mi sdělil, ze mam trichomoniazu. Myslela jsem že jsem se nakazila v bazene při koupání a tak jsem se více neptala. Nyní jsem se ale dozvěděla na internetu, ze je to pohlavní nemoc přenášena výhradně pohlavním stykem. Já už jsem 8let ve vztahu dříve jsem problémy neměla a jsem věrná. Da se touto nemocí nakazit i jinak než při sexu? Nebo to znamena ze me manzel podvadi s nekym jinym ? Dekuji
MUDr. Konstantin Inkov
MUDr. Konstantin Inkov
Gynekolog
Praha
To máte pravdu, že se uvádí, že v naprosté většině ( ale ne vždy ) je přenos pohlavní. Nicméně, to může být úplně jinak a vy v pochvě máte tu bakterii třeba 10 let a nijak se neprojevovala , prostě tam byla. To nemusí znamenat automaticky problémy u vás.Takže bych nespekuloval na nějaké domněnky. Konstantin Inkov

Stále hledáte odpověď. Zeptejte se na další otázku

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

• Vaše otázka bude publikována anonymně.
  • Vytvořte jednu jasně formulovanou otázku a buďte struční.
  • tázku obdrží specialisté na tomto webu. Nikoliv pouze jeden konkrétní lékař.
  • Tato služba nenahrazuje konzultaci se zdravotníkem. Pokud máte potíže nebo akutní problém, navštivte svého lékaře nebo pohotovost.
  • Otázky týkající se konkrétního případu ani žádosti o druhé stanovisko nejsou povoleny.

Zvolte si odbornou specializaci lékařů, kterým chcete položit otázku
Použijeme ho k oznámení odpovědi. Nebude publikován online.