Dobrý den, moje dcera (25 let) má už rok problémy s menstruací. Střídají se u ní delší období krváce

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, moje dcera (25 let) má už rok problémy s menstruací. Střídají se u ní delší období krvácení s obdobími úplně bez menstruace. Gynekolog ji vyšetřil (včetně odběru krve, který si ale sama vyžádala) a řekl, že je v pořádku a že se stav časem sám upraví.
Obávám se, abychom něco nezanedbali. Považujete názor gynekologa za správný nebo doporučujete, aby dcera vyhledala jiného lékaře? Děkuji za odpověď, Lenka
Dobrý den slečná by mělá mit vyšetřeni štitny žlazy + hormonalni profil pokud bude mit všecho v normě tak chce ultrazvuk během cyklu 2x .
s pozdravem .
Zveme vás na návštěvu: Alternativní medicína
Návštěvu si můžete objednat přes portál Známylékař.cz. Použijte tlačítko Objednat se.