Dobrý den. Mohou se vyskytovat cysty i v podkoží u žeber? Nebo se v případě pohyblivých bouliček, cc

2 Počet odpovědí:
Dobrý den. Mohou se vyskytovat cysty i v podkoží u žeber? Nebo se v případě pohyblivých bouliček, cca 2 cm velkých, je jich mnoho, občas mírně bolestivé - po pár hodinách odezní. Může se jednat i o cysty když jich je i přes 15-20? Nebo se jedná o tukové či vazivové nádorky? Jsou drobné cističky nebezpečné? Mockrát děkuji za odpověď.
Dobrý den , můžou to být cystičky, ale zase že by takhle rychle mizely - přece jenom by se musel uvolnit jejich obsah a že by jich bylo tolik ? V jedné době ? Můžou to být obtíže namožených svalů ? Tzv. myogelóza/ ale to je spíše podél páteře/ či úponové záležitosti či jiná kožní problematika.Případně alergická , chladová , zátěžová. Ostatní příčiny by byly delšího trvání. A to zánětlivá , svrab ? - spíše cestičky , lymfatická, erysipel , virová - herpes , borelioza - ale zase by byl flek ojedinělý a déletrvající ? Nic z toho by nemělo krátkodobý a přechodný jev. Opravdu netuším, více mne asi nenapadne.Určitě bych se objednala na kožním a dle výsledku nálezu oslovila jiné odborníky. Případně alergology .