Dobry den, meho 16 leteho syna trapi silny ekzem na velke casti tela vcetne obliceje (dnes po probuz

4 Počet odpovědí:
Dobry den, meho 16 leteho syna trapi silny ekzem na velke casti tela vcetne obliceje (dnes po probuzeni cely otekly, oci temer nemohl otevrit. Jiz nekolik let navstevujeme kozni lekarku i alergologii. Vyzkouseli jsme spoustu leku a masti vcetne mnozstvi kortikoidu. Moc prosim o radu, na koho se muzeme obratit a kdo by mu byl schopen pomoci. Nebranim se jakekoliv lecbe, ktera by mohla pomoci. Moc dekuji
Dobrý den, jestliže dochází k ekzemu tohoto typu je dobré udělat očistu jater, odštavnovat mrkev každý den. Ekzem jsou emoce. Uzavření lidé, tlak rodiny na dítě, které není schopno ustát v rovnováze styl života dané rodiny. Nemá mínění o sobě, má malé sebevědomí a schovanou, potlačenou vlastní osobnost. K takovému ekzemu se při vyžadování "poslušnosti" může dostavit i astma aj. problémy s dýcháním. Lidé s ekzemem nejsou ve svém životě štastní. Nedávají to najevo, ale necítí se ve své kůži dobře.V 16letech se dají procházet již regresní terapie + Práce na sobě, aby takový člověk začal jednat a našel sám sebe. Pěkný den, Pfeiferová