Dobrý den Manžel ( 40 ) byl poprvé v lázních a byl nevěrný s mladší ( 30 ) a já jsem přišla po 20.

2 Počet odpovědí:
Dobrý den
Manžel ( 40 ) byl poprvé v lázních a byl nevěrný s mladší ( 30 ) a já jsem přišla po 20. letech na dopisy plné lásky a sexu.Z dopisů je zřejmé že vztah trval nejméně 2 roky i po lázních.Myslím si že jsem se to neměla nikdy dozvědět.Nyní mu je 60. let, mě je 56. let a já jsem mu byla po celou dobu věrná a věřila jsem mu.Jsme spolu 37. let v manželství a nikdy žádná krize mezi námi nebyla, máme 2 syny.Nedokážu mu odpustit a s touto situací se vyrovnat.Strašně moc mě to zasáhlo.Prosím Vás o radu.Děkuji Nashledanou
Dobrý den, chápu, že to pro Vás musí být velmi těžké. Skoro každý dlouhodobý vztah se ale někdy dostal když ne přímo do krize, tak do určitého odcizení nebo ochlazení. Je dobré o tom společně s manželem otevřeně mluvit, sdělit jeden druhému, jak se cítíte, naslouchat si a hledat cestu, co se vztahem dál. Pomoci Vám může i párová terapie, ideálně vyhledejte terapeuta a terapeutku, kteří Vás společně procesem provedou. Případně, pokud by manžel s párovou terapií nesouhlasil, doporučuji, abyste vyhledala terapii sama pro sebe.
Přeji hodně sil
Srdečně
Klara Gajdušková