Dobry den, mame 2 deti. Dva a pul rokul a 4mesicni. Jenze s partnerem se neustale hadame. Kvuli mali

6 Počet odpovědí:
Dobry den, mame 2 deti. Dva a pul rokul a 4mesicni. Jenze s partnerem se neustale hadame. Kvuli malickostem, kvuli vseho. Moc mi nepomaha je casto unaveny. Ja jsem uz vycerpana a protivna. Neumime k sobe najit cestu. Drive jsme chodily na prochazky koukali na filmy. Ted mi rekne ze nepotrebuje porad nekam litat. A je radeji na mobilu. Vse mu musim rikat, opakovat, prosit. Jenze s dvema detma uz nemuzu a potrebuji oporu. O cokoli se snazim tak to zkritizuje. Jakakoli komunikace konci hadkou. Prosim jak z toho ven? Nechci at trpi deti.
Dobrý den, někdy se stává, že se v partnerství po určité době objeví něco jako ponorková nemoc, najednou se zdá, že situace nemá východisko, ani jeden nechce couvnout ze svých pozic. Pokud nedokážete najít řešení ve společné diskuzi, pak je nejlepším řešením párová psychoterapie. Ale na takové možnosti se musí podílet oba a musí chtít oba něco změnit. Pokud byste Vy i Váš partner měli zájem podívat se pořádně na to, co je za tímto neporozuměním, pak je situace vhodná na párovou terapii. S pozdravem Kristýna Drozdová