Dobrý den, mám vnučku, která chodí do 6. třídy.Rodiče s ní mají potíže,protože se sama nechce připra

5 Počet odpovědí:
Dobrý den, mám vnučku, která chodí do 6. třídy.Rodiče s ní mají potíže,protože se sama nechce připravovat na vyučování. Oba jsou zaměstnaní a chodí domu kolem 18. hod. a teprve tehdy s velkým přemlouváním začnou s přípravou do školy. Brzy je unavená. Zádné domlouvání a přesvědčování nepomáhá. Má dva starší sourozence, s kterými žádné potíže nebyly. Jsou v současné době mimo domov na vys. školách. Děkuji za radu.
Dobry den, doporučuji, ať rodiče Vasi vnučku co nejdříve objednaji na vyšetření do spádové Pedagogicko psychologické poradny.