Dobrý den mám už dlouho špatné sny az hororove bojim se i spát můžete mi poradit co stim křičím i ze

5 Počet odpovědí:
Dobrý den mám už dlouho špatné sny az hororove bojim se i spát můžete mi poradit co stim křičím i ze spaní
Dobrý den, špatné sny mohou mít spoustu příčin, pokud Vás obtěžují natolik, že máte strach jít spát, bylo by dobré řešit to s odborníkem - psychologem. Společně určitě najdete cestu ke zdravému a kvalitnímu spánku. Držím palce!
Lucie Herzigová