Dobrý den, mám takový problém se spaním. Když mám jít spát tak mám strach že uslyším zvuky od souse

mám takový problém se spaním. Když mám jít spát tak mám strach že uslyším zvuky od sousedů a tak se vyhýbám spání a pobytu v ložnici. Dříve jsem měl souseda, který dělal neustálý rachot a já nemohl celé noci spát a tak jsem se přestěhoval a od té doby mám takový strach a každý nepatrný zvuk od sousedů ve mě spustí pocit úzkosti, bušení srdce, nespavost, ztuhlé svaly a pocení. Když jdu spát zakrývám si uši peřinou aniž bych nějaké zvuky vůbec slyšel. Prosím o radu jak se toho zbavit. Děkuji
Dobrý den!
Pravděpodobně u vás došlo k "naučení se" strachu z usínání a k určité psychovegetativní labilitě. Rozhodně doporučuji návštěvu odborníka! Částečně může pomoci vyšší dávka hořčíku a např. volně prodejný Guajacuran.
Je to původně přírodní prostředek, zkuste 1 večer a 1 před spaním.