Dobrý den, mám takový problém se spaním. Když mám jít spát tak mám strach že uslyším zvuky od souse

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
mám takový problém se spaním. Když mám jít spát tak mám strach že uslyším zvuky od sousedů a tak se vyhýbám spání a pobytu v ložnici. Dříve jsem měl souseda, který dělal neustálý rachot a já nemohl celé noci spát a tak jsem se přestěhoval a od té doby mám takový strach a každý nepatrný zvuk od sousedů ve mě spustí pocit úzkosti, bušení srdce, nespavost, ztuhlé svaly a pocení. Když jdu spát zakrývám si uši peřinou aniž bych nějaké zvuky vůbec slyšel. Prosím o radu jak se toho zbavit. Děkuji
Dobrý den!
Pravděpodobně u vás došlo k "naučení se" strachu z usínání a k určité psychovegetativní labilitě. Rozhodně doporučuji návštěvu odborníka! Částečně může pomoci vyšší dávka hořčíku a např. volně prodejný Guajacuran.
Je to původně přírodní prostředek, zkuste 1 večer a 1 před spaním.