Dobrý den. Mám takový pro mě velký problém, tahají mě svaly na vnějším berci při chůzi a běhání. Hra

5 Počet odpovědí:
Dobrý den. Mám takový pro mě velký problém, tahají mě svaly na vnějším berci při chůzi a běhání. Hraji fotbal a pohyb je pro mě důležitý i v moji práci, co mohu udělat pro odeznění problému? A muže mi pomoci např. Razova vlna?
Dobrý den, začněte masáží, kinesiotejpem.. nebude-li efekt, pak lze využít "silnější" metody, např. rázovou vlnu, TR- therapii.. mezitím se objednejte k ortopedovi a rehabilitačnímu lékaři, event. k fyzioterapeutovi - příčina totiž může být z jednorázového přetížení, pak se vyřeší metodami výše popsanými, ale pokud léčba nezabere, pak je vhodné absolvovat vyšetření lékařem, nebo fyzioterapeutem. S pozdravem, MUDr. K. Šochová.