Dobrý den, mám problémy s plotynky, které trvají již delší dobu. Byla by možnost se prosím objednat? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, určitě se u mne můžete objednat. Stačí navštívit můj profil, kde jsou on-line k dispozici termíny a můžete si dle svých časových možností nějaký zvolit. Budu se těšit. S pozdravem Švarcová

Dobrý den, zavolejte mi na 721_90_80_20 a domluvíme se. S pozdravem V.Šenkýř
Dobrý den, určitě je možné se objednat. Jen tu nemohu udávat kontaktní údaje. I proto odpovídám se zpožděním.
Podívejte se prosím na můj profil google+ nebo linkedIn nebo mi napište na facebooku. Pokud na žádných sociálních mediích profil nemáte, kontaktujte prosím kolegyni na telefonním čísle nebo emailu uvedeném na stránkách Vitalu praha. Ráda Vám s potížemi pomohu a omlouvám se pozdní odpověď.
děkuji za dotaz. Ano, možnost by byla, ale tento týden jsem pracovně mimo ČR a příští týden mohu pouze v úterý 19.12. v 12hod. Poté už mám plno a od středy 20.12. mám dovolenou a budu zpět v Praze až po Novém roce.
Máte prosím nějaký nález od neurologa - rentgen, magnetickou rezonanci?
Poprosím vás o kontak přímo na můj mail mi.peroutka zavináč seznam.cz

Pěkný den,

M. Peroutka
Dobrý den, omlouvám se za pozdní odpověď, ale server mne neupozornil na to, že Vám odpověď nebyla odeslána a všimla jsem si toho teď zcela náhodně. Ano, objednat se určitě můžete po Novém roce mám volné termíny. Bohužel, když Vám sem napiši kontakt na sebe, server opět zprávu nepošle. Takže miprosím zavolejte na telfonni čílo, které si vygenerujete použitím této kombinace kláves: PQMD++DW1 :) nebo mi sem zkuste poslat telefónní číslo na sebe :) Jsem ohromně zvědavá, zda se nám povede spojit :)
Dobrý den, máte možnost se objednat na webu re-forma.cz, kde je objednávkový formulář i telefonický kontakt.
S pozdravem a přáním hezkého dne, Petra Krtičková