Dobrý den, mám problémy s plotynky, které trvají již delší dobu. Byla by možnost se prosím objednat?

6 Počet odpovědí:
Dobrý den, mám problémy s plotynky, které trvají již delší dobu. Byla by možnost se prosím objednat? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, určitě se u mne můžete objednat. Stačí navštívit můj profil, kde jsou on-line k dispozici termíny a můžete si dle svých časových možností nějaký zvolit. Budu se těšit. S pozdravem Švarcová