Dobrý den, Mám problém si vybrat psychologa, nikdy jsem u žádného jakoby nebyl a nejspíš bych potře

5 Počet odpovědí:
Dobrý den,
Mám problém si vybrat psychologa, nikdy jsem u žádného jakoby nebyl a nejspíš bych potřeboval na mojí pojišťovnu MV. Možná bych byl i schopný si zaplatit kolem těch 500 -, za jedno sezení. A chodil bych pravidelně.
Můj problém se týká: úzkosti a panicke poruchy, mám trochu problém s komunikaci už od malička. Posledních asi 4 měsíce se moje úzkost vyšplhala snad na maximum, jakobych se už přestal snažit a všechno zahodil. Ale moje problémy trvaji přes šest nebo sedm let. Nikdy jsem se nepokusil je řešit a teď mám velký zájem. Byl jsem tento týden na krizovém centru,protoze jsem měl pro mně těžký panicky záchvat, ve FN Brno a vážně se mi u pana doktora líbilo a chtěl bych si s někým promluvit. Teď jsem na neurolu 0,25 a začal jsem brát Zoloft zatím mi bylo doporučeno brát týden po 25mg. Děkuji moc za přečtení
S pozdravem Michal, 22
Dobrý den. Vaše potíže jsou náročné. Nevím, jak dlouho Zoloft berete. Obvykle trvá delší čas (někdy až 2 měsíce) než účinky léku pomohou cítit se lépe. Vzhledem k Vašim finančním možnostem je možné obrátit se na nějakou neziskovou organizace, která psychoterapeutické služby nabízí i pro dospělé. Informace můžete dobře získat v organizaci Fokus - určitě by Vám poskytli vhodné kontakty. Jistě Vám mohou dát doporučení k krizová centra. Pochopila jsem, že bydlíte v Brně a proto bych Vám napsala kontakt na místní Sociální kliniku, která nabízí terapeutické služby za lepších podmínek pro lidi, kteří si nemohou finančně dovolit běžného terapeuta. Držím Vám palce.