Dobrý den, mám před dost těžkou operací - resekce slinivky aj. Jsem ve stresu, potřebuju si o tom s

3 Počet odpovědí:
Dobrý den, mám před dost těžkou operací - resekce slinivky aj. Jsem ve stresu, potřebuju si o tom s manželem(nejbližším) povídat, na něm je vidět, že ho to obtěžuje. Na nic se nezeptá, plácám se v tom sama. Dokonce ani nezavolala jedné jeho známé lékařce, která pracuje v té samé nemocnici.Vůbec jeho reakce nechápu, jako kdyby se ho empatie ani nedotkla.
Dobrý den, víte někdy se vztahy dostanou do bodu, kdy už nic nepřináší, ale spíše berou. Bývá to často ve chvili, kdy všechny cíle, které si pár stanovil, má splněno a teď už není jako by co dál. Jen tak spolu žijí. Chtělo by to obnovit a nastartovat znovu vztah, znovu najít společné hodnoty, nové plány a cíle, ale k tomu potřebujete, aby chtěl i váš partner na vztahu pracovat.
Vztah se musí udržovat a rozvíjet celý život, je to celoživotní cesta, která právě mnohdy končí neúspěchem. Popovídat si můžete s psychologem, ale rozumím, že pocit samoty ve vás vůči manželovi to nenahradí. Doporučuji po operaci začít pracovat na vztahu. Krásný den.