Dobrý den, mám gynekologické obtíže, které přetrvávají již cca 7 měsíců. Problém je příšerný, zap

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,

mám gynekologické obtíže, které přetrvávají již cca 7 měsíců. Problém je příšerný, zapáchavý výtok, ačkoliv téměř nejím sladké, snažím se nosit šaty a vzdušné oblečení, používám mýdla pro intimní hygienu a pořád se nic nemění. Můj gynekolog mi dal vždy nějaké čípky, které ten zápach narušily pouze po dobu užívání a následně mi doporučil probiotika do vagíny, které mi to znovu zhoršili. Pan doktor tvrdí, že jde o bakterie, kterých se nejde zbavit. Byla mi prováděna 3x cytologie, kde se nic více neobjevilo. Neustále pana doktora obtěžuji, protože se nehodlám smířit s tak nechutným zápachem.
Můj sexuální život se stal velmi nepříjemný. Ikdyž se osprchuji do 15 minut to cítím i můj partner.

Prosím o radu :((
Tento problém nelze vyřešit písemně. Důležitá je kultivace. Pochva určitě není sterilní a slanokyselá vůně někdo tomu říká zápach je fyziologický. Někdo má kalhotky vlhké, někdo nikoliv, je to dost individuální. Pokud tam jsou střevní bakterie, je někde chyba buď v hygieně, sexuálních praktikách, nošení spodního prádla (určitě ne tanga), používání aviváží. Na intimní hygienu je určitě lepší Gynexid gel a hydrofemin gel. Určitě ne Chilly a jiné.