Dobrý den mám dotaz syn má 15 let a už rok ho bolí levé koleno při delším sezení nebo když vstává z

5 Počet odpovědí:
Dobrý den mám dotaz syn má 15 let a už rok ho bolí levé koleno při delším sezení nebo když vstává z dřepu přesná bolest je nad kolenem jakoby sval (vastus medialis) doktor udělal už dvakrát RTG a řek že se nejedná o problém v kloubu ale ve svalu.Rád by se naplno věnoval sportu.
Děkuji za radu.
Dobrý den, doporučuji vyhledat fyzioterapeuta a nechat provést synovi komplexní kineziologický rozbor, který podá informaci o stavu pohybového aparátu. Na základě zjištěných informací poté dokáže fyzioterapeut poradit, jakým způsobem ulevit přetíženým měkkým tkáním a naopak zapojit ty svalové skupiny, které jsou v dosavadním pohybu méně využité. Pokud byste chtěl na toto vyšetření a intervenci k nám na FYZIOkliniku, moc rádi Vám pomůžeme. S přáním krásného dne, Iva Bílková, vedoucí fyzioterapeut.